*Konstruktér mechaniky Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

5. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nabízený plat:

28000 - 40000 Kč

Značka:

25587900728

Firma:

DEL a.s.

Požadavky

Práce s PC, Jiné

Náplň práce

Sš vzdělání v oboru strojírenství, orientace ve strojních výkresech, znalost MS Office, tvůrčí přístup a komunikativnost. Praxe na obdobné pozici, znalost SW AUTODESK INVENTOR a znalost AJ výhodou.
Náplň práce: zpracování konstrukční dokumentace menších ocelových výrobků, tvorba 3D modelů, komunikace technické stránky projektu
25 dnů dovolené, příspěvky na závodní stravování, stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění, pružná pracovní doba.
První kontakt emailem.