Uklízeč/ka do Jurty v ZŠ Buštěhrad

Aktualizováno:

5. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Buštěhrad

Nabízený plat:

9450 Kč

Značka:

29140460738

Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno

Náplň práce

Požadujeme:
trestní a morální bezúhonnost.

Pracovní doba: od 11:15 do 12:30 hod a od 14:25 do 17:10 hod.

Nabízíme:
fond FKSP.

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Podobné nabídky práce

Řidič C+E náborový příspěvek 30.000 Kč (Středočeský kraj)

před 2 dny Buštěhrad CRI ameba.eu, s.r.o.
45000 - 56000 Kč za měsíc

Cool job - náborák 150000 Kč, 6 týdnů volna - Policista/ka D6,D7

před týdnem Kladno Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
38900 Kč za měsíc

Ostraha Velvary - 134 Kč/hod, Pouze Invalidní důchodci

aktivní nabídka Velvary M Security and Cleaning s.r.o.
17688 - 19000 Kč za měsíc

Zámečník/svářeč až 290 i na ŽL

před týdnem Slaný Markmont s.r.o
180 - 290 Kč za hodinu S ubytováním

Obchodní zástupce

aktivní nabídka Kladno JOBSTART s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Kladno

dnes Kladno TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Stochov

před 4 dny Stochov TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Prodejce svářecí techniky

Elektrotechnik

aktivní nabídka Kladno Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Kontaktní osoba:
Andrea Chlumecká
Tel: 312 250 530

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.