Vývojový pracovník - Jilemnice

Aktualizováno:

4. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jilemnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

40000 - 59000 Kč za měsíc

Značka:

7755

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v potravinářském průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojový pracovník.

NÁPLŇ PRÁCE

• Řízení projektů v procesu vývoje produktu
• Splnění přidělených úkolů v rámci projektů
• Dodržování standardů a termínů
• Plánování, provádění a odborné vedení technologických testů
• Vytváření výrobní dokumentace pro nové výrobky
• Spolupráce s dalšími týmy napříč společností
• Externí spolupráce s univerzitami a specializovanými firmami
• Sdílení informací a spolupráce s kolegy ze zahraničí na globálních projektech

POŽADUJEME

• SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti chemie nebo potravinářství
• Komunikativní úroveň anglického jazyka
• Zkušenosti s řízením nebo vedením týmů
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a ochotu cestovat

NABÍZÍME

• Stabilní práci na HPP i v nejisté době
• Zajímavé finanční ohodnocení včetně příplatků a osobního ohodnocení až 13 %
• Bonusy před Vánoci a dovolenou
• Závodní stravování
• Sick days
• TELUS Health – odbornou pomoc v náročných životních situacích
• Odměny v programu Benefit Plus
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Bezúročné půjčky v tíživých životních situacích
• 5 týdnů dovolené

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Nela Vávrová
Mobil: 602234660