Strojní zámečník se znalostí hydrauliky | 1 směna #2189 Pardubice

Aktualizováno:

4. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* SOU/SŠ technického zaměření (vhodné i pro ABSOLVENTY)
* máte alespoň základní technické znalosti
* umíte pracovat s měřidly jako je posuvné měřítko
* znalost hydrauliky a pneumatiky je u nás vítána
* jste manuálně zručný (zkušenost s ohýbáním nebo svařováním výhodou)
* uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Náplň práce

* budete pracovat v menším týmu prima chlapů v moderní dílně
* jedná se hlavně o výrobu hydraulických i pneumatických hadic, defektaci válců, čerpadel a rozvaděčů
* provádění oprav a přetěsnění hydraulických válců
* chystání materiálu na opravy - řezání pístních tyčí, příprava těsnění
* kontrola a kompletace zakázek
* komunikace se zákazníky

Nabízíme

* 1 směna (pouze ranní, a to od pondělí do pátku)
* přátelský tým, který Vás pečlivě zaučí na pozici
* stravenkový paušál
* jubilejní ohodnocení, firemní akce
* rodinná firma se stabilní pozicí na trhu
* podpora osobního růstu a jazykového rozvoje
* dobrá dostupnost do firmy (Pardubice – Rosice)
* a další…

Poznámka

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Martina Karolová