Zootechnik/ zootechnička Hořepník

Aktualizováno:

5. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořepník

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

25600120788

Firma:

"AGRODAM Hořepník, s.r.o."

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Náplň práce: práce se skotem, organizace práce a vedení lidí, spolupráce s veterinářem, řízení reprodukce a odchovu telat, dohled nad dodržováním krmných dávek.

Požadujeme: flexibilitu, samostatnost.

Podobné nabídky práce

Pracovník ve výrobě, mzda 32.500 Kč, bonusy za přesčasy

před 4 dny Jihlava O.K. solution, s.r.o.
29000 - 32500 Kč za měsíc

Úklidový pracovník/ce, Pelhřimov - zdravotnické zařízení

před 4 dny Pelhřimov ATALIAN CZ s.r.o.

Elektrikář (m/ž)

aktivní nabídka Pelhřimov JOBSYSTEM s.r.o.

Vedoucí nákupu brambor / agronom (m/ž)

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Počátkách

před týdnem Počátky Novák maso - uzeniny s.r.o.
120 Kč za hodinu

Kontaktní osoba:
Vladimír Mezera
Tel: 606639609

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.