Operátor výroby Pelhřimov

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Pelhřimov

Nabízený plat:

28000 - 32000 Kč

Značka:

27051480766

Firma:

Arla Plast s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Požadujeme: praxe ve výrobním závodě či na obdobné pozici vítána, týmový přístup, zodpovědnost, spolehlivost a smysl pro kvalitu.

Podobné nabídky práce

Operátor výroby

před týdnem Žďár nad Sázavou Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.

Operátor výroby, Jihlava - 25 000 až 35 000 Kč/měs.

před 2 dny Jihlava ABZAKOVO spol.s.r.o.\nBrno
25000 - 35000 Kč za měsíc

Operátor/ka výroby, Jihlava - od 31 000 Kč/měs.

31000 - 38000 Kč za měsíc

Operátor/ka výroby - mzda až 32 000 Kč + bonus 20 000 Kč!

včera Jihlava Manuvia Pardubice
28000 - 32000 Kč za měsíc S ubytováním

Dělník do výroby (m/ž) Lukavec ihned

včera Lukavec UNIWORKS CB s.r.o.
S ubytováním

Mistr do výroby (AŽ 50.000 KČ) + 100.000 Kč náborový bonus

dnes Jihlava Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Pracovník do výroby – mzda od 32 000 tis./měs. - nástup ihned

před 6 dny Jihlava ABZAKOVO spol.s.r.o.\nHradec Králové
32000 - 36000 Kč za měsíc

Operátor CNC strojů (až 270 Kč/hod)

před týdnem Žďár nad Sázavou Markmont s.r.o

Junior CNC operátor (32 - 40 000 Kč)

Dělník/ce do výroby 13. mzda | Zálohy | Ubytování | ihned! (m/ž)

Kontaktní osoba:
Monika Riegrová
Tel: 725889832

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.