Kontrolor kvality Žirovnice

Aktualizováno:

5. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žirovnice

Nabízený plat:

26000 - 35000 Kč

Značka:

25016680726

Firma:

DETAIL CZ s.r.o.

Požadavky

Jiné

Náplň práce

Náplň práce: měření vyráběných dílů dle technické dokumentace, schvalování nové výroby, uvolňování prvních kusů, namátková kontrola, uvolnění dílů pro další operace, kontrola pracovních postupů, ověření měřících přístrojů, nastavení měřících přístrojů, psaní záznamů na PC, spolupráce s technology při určování výrobních postupů, zjišťování a náprava interních chyb ve spolupráci s kolegy.

Požadujeme: praxe ve strojírenském oboru nebo ukončené SŠ vzdělání v technickém směru výhodou, praxe v oboru alespoň rok.
Nabízíme: jistota zaměstnání, práce v české firmě s českým majitelem (Wikov Group), 13. a 14. mzda, 25 dnů dovolené, možnost profesního růstu, stravování v závodní jídelně s příspěvkem na stravu, bonus za docházku.
Nástup možný po dohodě. Možnost uzavření PP na dobu neurčitou.
Možnost nástupu dle dohody, PP může být po dohodě sjednán i na dobu neurčitou.
Kontakt na emailu coufalova@detail-cz.cz nebo na telefonu 606 277 080 nebo osobně v místě výkonu práce: Detail.cz s.r.o., Žižkova 771, Žirovnice v čase 8-16 hodin.