Jeřábník sk. A Ostrava

Aktualizováno:

8. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

29009520729

Firma:

JOB FACTORY s.r.o.

Požadavky

Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka

Náplň práce

1. kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM, OSOBNĚ v sídle společnosti denně od 8:00 do 12:00 hodin. Tel.: 605 456 841, e-mail: domes@job-factory.cz

Obsluha jeřábu z kabiny. Jeřábnický průkaz sk. A povinností. Praxe nutná. Práce v hale, Uchazeč bude před přijetím seznámen s pracovištěm.

Nástup možný IHNED

Zaměstnanecké výhody:
- fond pracovní doby činí 7,5 hod/ den, tj. 37,5 hod/ týden, 2. směnný provoz nebo 3. směnný provoz nebo nepřetržitý provoz
- prémie z tarifu až do výše 25%
- příplatek za odpolední 5 Kč/hod, příplatek za noční 9 Kč/hod., příplatek za prostředí III. 13 Kč/hod., příplatek za nepřetržitý provoz 7,50 Kč/hod, příplatek za přesčas 25%, příplatek za sobotu a neděli 40% plánovaná směna, 20% neplánovaná směna, příplatek za svátek 100%
- nárok na dovolenou 25 dnů/rok
- měsíční odměny, mimořádné odměny a prémie
- rizika: hluk 3 kat.,
- příspěvek na dopravu,
- stravenkový paušál,