Skladník/ice mraženého zboží Jevíčko

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jevíčko

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29036420769

Firma:

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Náplň práce

POŽADAVKY: výborný zdravotní stav, fyzickou kondici, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, odolnost proti stresu, logické myšlení, práce s mraženým zbožím v chladu
NABÍZÍME: poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách, zboží za zvýhodněnou cenu, odměny za odpracování ročního fondu, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 10.000,--, práce ve stabilní české společnosti s více jak 30-ti letou tradicí na trhu, pravidelný
měsíční příjem, podnikové benefity, možnost odběru zboží za zvýhodněnou cenu
KONTAKT: telefonicky, e-mailem