Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) Praha

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč

Značka:

23878180765

Firma:

Svět rovnátek s.r.o.

Náplň práce

Kontakt: Slávka Pelikánová, tel.: +420 720 985 432, e-mail: kariera@labs1503.cz

Náplň práce: komunikace s pacienty osobně, telefonicky, emailem, objednávání pacientů, zodpovědnost za chod recepce a čekárny, administrativa, správa kalendáře.

Požadujeme: min. ZŠ vzdělání, komunikativní znalost angličtiny - úroveň min. B1, aktivní přístup k práci, spolehlivost, komunikační dovednosti, zvládání stresových situací, týmová spolupráce.

ZAM. VÝHODY :
Práce v moderních prostředí s nejnovějšími technologiemi, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, Multisport karta, Jazykové kurzy, firemní produkty, přátelský kolektiv.