Referent oddělení řízení kvality Suchdol nad Odrou

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Suchdol nad Odrou

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

29091400757

Firma:

PAMET, spol. s r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

z: 22.3.2024, a:18.4.2024

Vzdělání technického směru (strojírenství) výhodou
Znalost IATF16949 ,ISO 9001, ISO 14001 výhodou
Certifikace interního auditora výhodou
Práce na PC ( MS Office, internet )
ŘP sk.B
Znalost Aj v úrovni B1
Praxe v automotive vítána

Náplň práce : Řízení interní i externí dokumentace
Administrativní činnosti v systému řízení kvality

stravenkový paušál, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, 2x ročně mimořádné prémie, dotované nápoje, zázemí stabilní společnosti, mladý kolektiv,jazykové kurzy Aj, 25 dnů dovolené