Servírka/číšník - obsluha v restauraci Třeboň

Aktualizováno:

6. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Třeboň

Nabízený plat:

25200 - 30200 Kč

Značka:

28932200768

Firma:

Míšek, s.r.o.

Náplň práce

KONTAKT: E-MAILEM (penzion@misek.cz), TELEFONICKY (8:00 - 15:00)
Restaurace U Míšků, Husova ul. č.p. 11, Třeboň přijme na HPP servírku /číšníka.
Praxe v oboru nutná ! Pracovní doba i o víkendech a svátcích.
Nabízíme práci v příjemném prostředí stylové restaurace s 26letou tradicí - perspektivní práce v klidném provozu + odměny, benefity. Možnost sdíleného bydlení přímo v objektu.
Požadujeme: komunikativnost s hosty, příjemné vystupování, samostatnost.
Prosíme zasílejte váš životopis.