Prodavač/ka smíšeného zboží Ústí nad Labem

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Nabízený plat:

19700 Kč

Značka:

25128480792

Firma:

TEX-BO SHOP s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme: zkušenosti se skladováním a vybalováním zboží, fyzickou zdatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným věcem, ochotu pracovat o víkendech a svátcích, aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou, pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

Podobné nabídky práce

Prodavač/ka v Krupce

před 3 dny Krupka Novák maso - uzeniny s.r.o.
21300 - 23100 Kč za měsíc

Prodavač/ka v Chomutově

před 3 dny Chomutov Novák maso - uzeniny s.r.o.
21500 - 23300 Kč za měsíc

Prodavač/ka v Roudnici nad Labem

před týdnem Roudnice nad Labem Novák maso - uzeniny s.r.o.

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Mostě

před týdnem Most Novák maso - uzeniny s.r.o.
115 Kč za hodinu

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Ústí nad Labem

před týdnem Ústí nad Labem Novák maso - uzeniny s.r.o.
120 Kč za hodinu

Projektová koordinátorka/projektový koordinátor

aktivní nabídka Ústí nad Labem ECUK
17500 - 25000 Kč za měsíc Možnost homeoffice

Řidič SK B na rozvoz potravin Ústí nad Labem

před týdnem Ústí nad Labem BIOFER s.r.o.
34000 - 37400 Kč za měsíc

Řidič sk. C pro pobočku Ústí nad Labem

40000 - 44000 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy - strážný / strážná

před 2 dny Ústí nad Labem Rambrok, s.r.o.
26500 - 29500 Kč za měsíc

Elektromechanik na směny 45 000 Kč

aktivní nabídka Ústí nad Labem Orienta HUB PP
40000 - 45000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Nga Vu
Tel: 721433070

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.