Technolog chemické výroby M/Ž Ústí nad Labem

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

28752940791

Firma:

Vodní sklo, a.s.

Náplň práce

Pracovní činnosti:
Zpracování a aktualizace technologické dokumentace, řešení podkladů nových výrob a příprav investiční výstavby, provádění chemicko-inženýrských výpočtů, návrhy nových aplikací, sběr dat k hodnocení parametrů technologického procesu (hospodárnost, kvalita), řešení provozuschopnosti výrobních zařízení, výkon operativní činnosti související s vykonávanou pozicí, kontrola dodržování technologických postupů při výrobě, provádění potřebných změn.
Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání (chemické zaměření). Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, aktivita.
Výhody: Stravenky nebo stravenkový paušál, 2 dny sick day, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc
Kontakt: e-mailem