Skladník / skladnice Krupka

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Krupka

Nabízený plat:

28100 Kč

Značka:

22304060788

Firma:

Toyota Logistics Services Czech s.r.o.

Náplň práce

Hlavní povinnosti:
třídění, balení, zaskladňování a vyskladňování zboží
nakládka a vykládka kamionů: manipulace se zbožím pomocí manipulační techniky
práce s čárovými kódy a skennery
respektování bezpečnosti práce

Požadujeme:
ochota pracovat ve dvousměnném provozu
výhodou zkušenost v prostředí skladu

Nabízíme:
práci na plný úvazek ve dvousměnném provozu - pouze ranní a odpolední (bez nočních a práce o víkendu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování - kantýna na pracovišti, cena jídla od 27 - 30,5 Kč, příspěvek na dopravu 1000Kč, příspěvek na penzijní/životní připojištění 300Kč, káva a voda na pracovišti zdarma, firemní akce (vánoční večírek, teambuilding), navýšení platu jednou ročně + roční bonus, zaškolení
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
Vhodné spíše pro muže z důvodu zvedání těžkých břemen
Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 8:00-16:00 hod. nebo e-mailem