Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby Praha

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

20200 Kč

Značka:

20636900739

Firma:

KOVASTAV s.r.o.

Náplň práce



Náplň práce: řezání, tvarování a povrchovou úpravu kamene pro stavební účely zvedání a manipulaci s těžkými břemeny, nakládání a vykládání stavebních materiálů, je fyzicky náročná práce, může zahrnovat práci o víkendu, muže pracovník byt vyslán na pracovní cestu v rámci ČR, dle objednávky. Požadavky: dobrý zdravotní stav, fyzicky zvládnout přidělené úkoly, výpis z RT

Podobné nabídky práce

Mistr stavební výroby (stavbyvedoucí)

před 2 dny Praha Lesy hl.m.Prahy

Stavební dělník - Praha

včera Praha Skanska a.s.

Stavební inženýr/technik - investiční referent

před týdnem Praha Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Opravář nákladních vozidel a stavební techniky

včera Praha Čermák a Hrachovec a.s.

Hlavní účetní

aktivní nabídka Praha 6 JOBSYSTEM s.r.o.

Hlavní inženýr / Inženýrka projektů, AutoCAD Praha.

aktivní nabídka Praha TRITON Hunters, spol. s r.o.

Hlavní inženýr / Inženýrka projektů HiP pozemní stavby

včera Praha TRITON Hunters, spol. s r.o.

Hlavní inženýr /ka projektu - stavebnictví Praha nebo i HO

dnes Praha nebo možnost Home Office FreeCon s.r.o.

Hlavní inženýr projektu - vedoucí projekční kanceláře (86-2024)

před týdnem Praha Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

KOVASTAV s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladyslav Gryno
Tel: -420 727 970 821; Út
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.