*kráječ/kráječka usní Prostějov

Aktualizováno:

4. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Nabízený plat:

22680 Kč

Značka:

24346840727

Firma:

GAMSBART, s.r.o.

Náplň práce

CZ-ISCO 75350. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě, paní Ing. Kaňáková, tel. 603 834 529 (volat mezi 9:00-18:00 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Husovo nám. 2236/51a Prostějov.
Požadujeme: zkušenosti v oboru výhodou, spolehlivost, zručnost, vstřícnost, pečlivost.
Náplň práce: ruční vykrajování jednotlivých dílů výrobků z kůže dle šablon, třídění kůží dle barev.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, stravenky.