Lékař se specializací v oboru psychiatrie Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Nabízený plat:

700 Kč

Značka:

27441820794

Firma:

Vězeňská služba České republiky

Náplň práce

Požadujeme:
Způsobilost k výkonu povolání dle z.č. 95/2004 Sb.
Zkušenosti z léčby závislostí výhodou.
Trestní a morální bezúhonnost.

Náplň činností:
Práce v zavedeném psychoterapeutickém týmu ve specializovaném oddělení protitoxikomanického a protialkoholního ochranného léčení.

Nabízíme:
Pracovní úvazek v rámci DPP, DPČ.
Flexibilní rozvržení ordinačních hodin.
Hodinovou odměnu za práci a pracovní dobu dle dohody.
Možnost stravování ve vlastním stravovacím zařízení.

Kontakt: e-mailem, telefonicky