Přípravář/ka / stavební technik Prostějov

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• Střední odborné vzdělání stavebního zaměření s minimální praxí 1 rok na obdobné pozici
• Dobrá znalost práce s výpočetní technikou (Word, exel, Helios)
• Flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup
• Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

• Zabezpečuje u dodavatelů objednávání stavebního materiálu,
• Pravidelně 1x ročně provádí inventuru materiálu
• Přebírá a eviduje storno zbytkového materiálu ze stavby do skladu
• V aplikaci Helios vede přehled objednaných a dodaných položek pro konkrétní stavbu
• V zájmové lokalitě vyhledává vhodné dodavatele pro dílčí činnosti na stavbě, vede aktualizovaný přehled dodavatelů v aplikaci Helios
• Podílí se na komplexním plánování a zpracování harmonogramu průběhu stavby
• Koordinuje činnost řidičů k návozu materiálu na stavbu dle požadavků stavbyvedoucích
• Aktivně hledá, navrhuje a činí opatření ke snižování nákladovosti a ztrát
• Koordinace činnosti na stavbách

Nabízíme

• Práce na hlavní pracovní poměr
• Příjemné pracovní prostředí a korektní vztahy
• Zázemí stabilní společnosti
• Nadprůměrné motivační ohodnocení
• Výkonnostní bonus a mimořádné odměny
• Stravenky

Kontaktní osoba:
Denisa Martínková
Mobil: +420 777 640 840