Interní auditor/ka kvality

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

1837

Zařazeno na pozici:

Auditor Praha

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

Co byste měl/a splňovat, umět a znát:
- VŠ či SŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici
- znalost procesu kvality a specifik výrobních závodů
- komunikativní znalost Aj
- silná osobnost, iniciativa, pozitivní přístup, komunikativnost

Náplň práce

Strojírenská výroba, letecký průmysl, významná skupina, mezinárodní prostředí, řízení kvality, interní audit, komunikativní angličtina.

Kompetence:
- zavádění a realizace požadavků QMS (AS/EN9100 - kvalita v leteckém průmyslu)
- provádění interních a zákaznických auditů, vyhodnocování neshod a koordinace nápravných opatření
- identifikace potenciálu ke zlepšení a dalšímu rozvoji
- podpora systému řízení kvality a eliminace výrobkových vad

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:
- plně profesionální pracovní prostředí stabilní mezinárodní společnosti
- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
- motivující finanční ohodnocení, sytém zaměstnaneckých benefitů, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, na penzijní připojištění, kafeterie, multi-sport karta
- 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba (37,5 hodiny/týden)

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková
Tel: 725033442