Obchodník pro celou Evropu Liberec

Aktualizováno:

28. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 110000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Značka:

1234

Zařazeno na pozici:

Obchodník Liberec

Firma:

Orienta HUB PP

Požadavky

Technický background. Vzdělání není důležitější, než dosavadní prokazatelné obchodní výsledky a potenciál.
Praxe na obchodní pozici alespoň 4 roky.
Profesní přesah i do marketingu velkou výhodou.
Komunikační a organizační schopnosti s tahem na branku.
Řidičský průkaz B, ochota často cestovat autem i letecky.

Náplň práce

Komunikace se zákazníky a akvizice nových, průzkumy, analýzy trhu atd.
Znalost v technické oblasti – pokud ze zdravotnického prostředí, velká výhoda (nikoliv podmínka).
Plynulá znalost AJ pro obchodní komunikaci, ostatní jazyky výhodou.
Mapování nových možností trhu, cenové kalkulace a tvorby nabídek.
Ochota cestovat, příprava a vedení obchodních jednání a služebních cest.

Nabízíme

Osobní auto i pro soukromé účely.
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
Flexibilní pracovní doba.
Finanční fix a bonusy navázané na obchodní výsledky.
Benefitní program – sport, volný čas, vzdělávání.

Poznámka

Uvítáme člověka, který je připraven si vytvořit nové návyky a profesní přístup, je nám jedno jestli jste žena či muž, hledáme především člověka nabitého svěží energií a elánem. Přestože předešlé obchodní zkušenosti B2B jsou podmínkou, tak z počátku budete spolupracovat se zkušeným kolegou, který Vám bude nápomocen.

Kontaktní osoba:
Pavla Kubecová
Mobil: 777356243