Vedoucí obrobny Liberec

Aktualizováno:

22. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Značka:

A10365

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
* Minimálně středoškolské vzdělání s technickým zaměřením.
* Zkušenosti v oboru obrobna, přednostně ve vedení týmu.
* Schopnost efektivně komunikovat a vést zaměstnance.
* Analytické a organizační schopnosti.

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného jedince pro pozici Vedoucího Obrobny.

Pokud máte vášeň pro vedení týmu, optimalizaci procesů a zlepšení výrobní efektivity, tak jste tím, koho hledáme.
Liberecká kraj
* Řízení a koordinace provozu obrobny.
* Zajišťování bezpečnosti, kvality a efektivity ve výrobním procesu.
* Vedení týmu a motivace zaměstnanců k dosahování stanovených cílů.
* Monitorování výrobních výsledků a implementace opatření pro zlepšení výkonnosti.

Nabízíme

* Stabilní pracovní prostředí v moderní firmě.
* Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje.
* Motivující finanční ohodnocení a benefity.

Kontaktní osoba:
Petra Stančevová
Tel: +420 733 641 991