Svářeč ranní směna Brno

Aktualizováno:

21. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Nabízený plat:

až 250 Kč za hodinu

Značka:

A10422

Zařazeno na pozici:

Svářeč Brno

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Minimálně praxi 1 rok
* Zkušenosti s TIG/MIG svařováním
* Schopnost číst technické výkresy a dokumentaci
* Nadšení pro precizní práci a chuť se neustále zdokonalovat

Náplň práce

V Brně hledáme šikovného svářeče/svářečku, který/á ovládne svařování metodami TIG/MIG!  Velkou výhodou jsou ranní směny a hodinová mzda 250 Kč/hod.!

Budete svářet podle specifikací a nákresů firmy, přičemž budete pracovat v jednosměnném provozu (ranní).

Nabízíme

* Stabilní ranní směny pro optimální work-life balance
* Mzdu 250 Kč/hod
* Možnost profesionálního růstu a rozvoje dovedností
* Skvělý tým, který Vás podpoří ve Vašich profesních cílech

Kontaktní osoba:
Julie Juřicová
Tel: +420607063531