Samostatný účetní, senior – bonusy, roční odměny Praha

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 70000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Účetní Praha

Firma:

Axial Personnel Agency s.r.o.

Požadavky

Co byste měl/a mít?

• Komplexní znalosti účetní a daňové problematiky
• Pokročilé znalosti MS Excel
• Analytické dovednosti
• Velkou výhodou je orientace v problematice účtování rozpočtových a příspěvkových organizací

Náplň práce

Nezaleknete se samostatného vedení účetnictví několika subjektů ani například přípravy odborných stanovisek? Dobře se orientujete v daňové a účetní problematice? Čísla Vám dávají smysl?
Pokud ano, máme pro Vás skvělou pracovní výzvu.
Abyste na práci nebyl/a sám/a, k ruce Vám dáme menší tým šikovných juniorů, kteří Vás budou brát jako férového šéfa, který dokáže poradit a vést tím správným směrem. Na Vás bude například rozhodnout ve složitějších situacích, dbát na soulad s právním řádem České republiky nebo poskytnout vedení společnosti podklady pro strategická rozhodování.

Čemu se u nás budete primárně věnovat?

• Vedení všech účetních transakcí
• Samostatné účtování dokladů
• Měsíční, čtvrtletní a roční uzávěrky
• Tvorba rozvahy a výkazů zisků a ztrát
• Spolupráce s auditory a daňovými poradci
• Dohled nad dodržováním finančních zásad a předpisů
• Příprava finančních výkazů podle požadavků vedení společnosti

Nabízíme

Co Vám nabídneme?

• Flexibilní pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• 3 sick days
• Příspěvek na stravenky 99 Kč/den
• Motivační systém
• Možnost profesního rozvoje – podpoříme Vás v pravidelném vzdělávání
• Možnost částečného home office
• Možnost zkráceného úvazku

Kontaktní osoba:
Veronika Čechová
Mobil: +420 603 226 143
Tel: +420 542 220 009