React Developer Praha

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 90000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Zařazeno na pozici:

developer Praha, Vývojář Praha

Firma:

Qinshift Czechia s.r.o.

Požadavky

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?
• ve svém portfoliu máš pár větších projektů v Reactu (TypeScriptu)
• máš zkušenosti i s návrhem architektury aplikací
• uvítáme zkušenosti s Redux/Store, Observables, Promises, Signals; Bootstrap, Tailwind; REST API
• neobejdeš se bez znalostí Web Components, ES Modules, Module Federation, Micro frontends
• máš zkušenosti s Monorepo, Nx, Webpack, Vite
• uvítáme pragmaticky přístup, zájem o technologický rozvoj, a zájem v tomto směru podporovat i ostatní členy týmu
• nutná je rodilá úroveň českého / slovenského jazyka, angličtina na komunikativní úrovni

Náplň práce

Přidej se k našemu týmu na zajímavý bankovní projekt, který poběží v cloudu a osloví širokou klientelu. Agilní přístup a crossfunkční tým je samozřejmostí! Jsi zkušený vývojář a máš přesah do architektury? Pojďme se pobavit o možnostech spolupráce.
Co tě v této roli čeká?
• spolupráce na návrhu a vývoji nového uživatelského rozhraní v Reactu na základě funkční analýzy, podílení se na programování a dodání aplikace
• návrh architektury aplikace
• budeš se podílet na i na tvorbě dokumentace, testování a kontrole kódu
• dostaneš příležitost zúročit své zkušenosti v oblasti, která tě zajímá – aktuálně pracujeme na různých projektech
• většina našich projektů jsou řešení na míru, dodávka front-end aplikací je řešena agilně
• preferujeme co nejvíce automatizaci

Nabízíme

Co ti nabízíme?
• příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
• prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
• u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
• kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
• v Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
• nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další

Kontaktní osoba:
Jana Bednaříková
Mobil: +420 778 485 366