Mechanik údržby Mladá Boleslav

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Značka:

A1543

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SOŠ/SŠ vzdělání v oboru mechanik strojních zařízení.
* Základní znalosti pneumatiky a hydrauliky.
* Zkušenost na pozici mechanik/údržbář velkou výhodou.
* Dobrá orientace ve strojírenských výkresech výhodou.
* Osobní zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je předním představitelem v oblasti automobilových technologií hledáme vybranou pozici mechanika údržby.
* Spolupráce se specialisty a externími servisními pracovníky při uvádění nových nástrojů do provozu a při jejich opravách.
* Údržba a drobné opravy mechanických, pneumatických, hydraulických a chladicích částí.
* Ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony.
* Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby nástrojů.
* Preventivní údržba nástrojů.
* Práce ve třísměnném provozu (pondělí až pátek).

Nabízíme

* Autobusová doprava ze směru Hrádek nad Nisou, Česká Lípa, Mimoň a Hořice.
* Nadprůměrné příplatky za směnnost a přesčasy.
* Dotované stravování v závodě.
* Celkem 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce.
* Další odborné vzdělávání v rámci požadavků pracovní pozice.
* 13. mzdu po zkušební době.
* Program Cafeterie (volnočasové benefity pro zdraví, sport a kulturu).
* Pravidelné navyšování mezd.

Kontaktní osoba:
Tel: +420 603 848 465