IT specialista/tka Praha

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 90000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

IT Specialista Praha

Firma:

SEAL Communication s.r.o.

Požadavky

- Žádné velké umělecké výkony, ale počítačový rozum a chuť se posouvat dál
- Trochu cizí mluvy (AJ nebo NJ) pro pohodlnou komunikaci s naší 'německou matkou'
- Schopnost komunikovat a pochopit, co potřebují naši kolegové

Náplň práce

- Skloubení Navisionu s Excelelm a udělat z toho něco smysluplného (Pokud znáte Navision, super. Když ne, naučíme Vás.)
- Spravovat věci od Active Directory až po drobnosti
- Zjednodušovat život kolegů v rámci IT
- Programování čím víc, tím líp
- Komunikace s naší "německou matkou"
- Postupně se začlenit do světa IT

Nabízíme

- 6týdenní dovolená (ano, není to překlep)
- Stravenky na maximum (nebudete hladovět ani při řešení náročných úkolů.)
- Samostatnost v praxi (nebudete pouze klikat, ale i rozhodovat!)
- Školení a vzdělávací plány (podporujeme váš neustálý rozvoj)
- Víkendové párty (pracujeme jen 6 hodin v pátek)
- Flexibilní pracovní doba (váš čas, vaše pravidla)
- Příspěvek na penzi či životní pojištění po zkušební době (myslíme i na budoucnost)

Poznámka

Připojte se k nám, kde IT není jen o složitých kódech! Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn a dejme tomu šanci! #ITJsemJa #ChcemeVásDoTýmu #HrajemeSiSIT #KodujemeRealitu

Kontaktní osoba:
Radmila Šindýlková
Mobil: +420 733 198 989
Tel: +420 733 198 989