Dlouhodobá brigáda

Aktualizováno:

11. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Benešov

Vhodné pro:

Ukrajina

Nabízený plat:

165 - 175 Kč za hodinu

Značka:

A10321

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

Kdo by jsi měl být?
* Musíš být plnoletý a vlastnit potravinářský průkaz 1️⃣8️⃣
* Mít vstřícné jednání a rád komunikovat se zákazníky
* Jsi ochotný pracovat kdykoliv bude potřeba, ať už v týdnu, přes víkend nebo o svátcích

Náplň práce

Dlouhodobá brigáda v supermarketech po celé Praze od 165 Kč/hod.

Pokud rád komunikuješ se zákazníky, a nebojíš se postavit za pult nebo pokladnu, mám práci právě pro Tebe!  Pokud se necítíš za pult nebo pokladnu , potom je tady možnost vybalovat čerstvou zeleninu a ovoce . Můžeš si vybrat směnu podle potřeby, jsi ranní ptáče? Máme pro Tebe ranní směnu. Jsi aktivní odpoledne? Odpolední směna bude pro Tebe to pravé.  ⏰⌚⏰

Nabízíme

Na co se můžeš těšit?
* Hodinová mzdu až 175 CZK
* Příplatky za práci o víkendech a svátcích ⏰⏳⏰
* Nárok na dovolenou dle odpracovaných hodin ️️
* Spolupráce formou DPČ, možnost plánování směn dle potřeby ☝️☝️☝️

Kontaktní osoba:
Blanka Heřmanovská
Tel: 702 229 653