Tesaři Prefa, firemni auto 2300 - 2500EUR netto / HPP, Nizozemí

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Nizozemí, Holandsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

2300 - 2500 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Leona

Zařazeno na pozici:

Tesař Nizozemí, Holandsko

Firma:

Vebri Work

Požadavky

Hledáme na dlouhodobou spolupráci výrobce dřevěného obednění.
Zkušenosti na pozici tesař, praxe min 2 roky
Jste obeznámeni s ražením betonu a víte, co je třeba udělat, aby bylo prefa bednění ( 13m az 15m delka formy) dokončeno včas před litím betonu
Pochopení technických výkresů
Jste zapálení pro oblast stavebnictví
Pracujete přesně a s velkým důrazem na detail
Uvědomění, že za bezpečnost na pracovišti jsme odpovědní všichni
Znalost angličtiny na úrovni středně pokročilý
Řidičský průkaz sk.B,

Náplň práce

Jako stavební tesař v Nizozemsku se mimo jiné zabýváte tvorbou betonových forem pro stěny a podlahy. Na základě technických výkresů připravujete bednění pro zalití betonem. Jakmile je beton nalit, zodpovídáte za jeho pěkný povrch a po ztuhnutí betonu odstraňujete bednění.

Nabízíme

• Mzda od 550 EUR do 580 EUR čistého
• Firemni auto a elektrické nářadí k dispozici
• Práce na plný úvazek na různorodém a zajímavém místě v Nizozemí.
• Bezpečné pracoviště s příjemnými pracovními podmínkami.
• Mzda každý týden, vždy vyplácena včas.
• Hrazené ubytování ( SNF certifikované) s vlastním pokojem + wifi
• Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg
• Penzijní pojištění via Stipp
• Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
• Pracovní oblečení
• Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení v Nizozemí.

Poznámka

S více než 10 lety zkušeností v oboru můžeme s jistotou říci, že víme, jak pro Vás najít perfektní zaměstnání v Nizozemí. Bereme v úvahu Vaše silné stránky a přizpůsobujeme se Vašim očekáváním – Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Dalším krokem je propojení Vaší žádosti s jedním z mnoha zaměstnavatelů ve Vámi zvoleném odvětví.
Tím Vaše nové pracovní dobrodružství v Nizozemí můze začít!
Po dobu Vašeho působení jsme Vám tu nadále k dispozici! V případě dotazů nebo potíží se můžete obrátit na Vaši kontaktní osobu v Nizozemí.
Velký důraz klademe na kvalitu a osobním přistupu!

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v anglickém nebo německém jazyce.

Název firmy

Vebri Work

Kontaktní osoba:
Leona Petrusová
Tel: +31 623099363