Právník/právnička Praha

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

právník Praha

Firma:

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Požadavky

• ukončené magisterské studium na VŠ, obor právo,
• znalost příspěvkové organizace,
• znalost zákona o zadávání veřejných zakázek č. 134/2016 Sb.,
• znalost zákona č. 183/2006 Sb. a zákona č. 283/2021 Sb. a dalších předpisů v oblasti stavebního práva výhodou,
• velmi dobré organizační a komunikační schopnosti,
• samostatný přístup, aktivita a zodpovědnost,
• znalost anglického jazyka,
• trestní bezúhonnost.

Náplň práce

• spolupráce s jednotlivými útvary,
• kontrola právní správnosti organizačních a řídicích norem,
• právní agenda veřejných zakázek a ostatních výběrových řízení (příprava, právní kontrola a připomínkování veřejných zakázek a výběrových řízení, konzultace a podávání stanovisek atd.),
• agenda v oblasti smluv uzavíraných organizací (právní asistence v rámci přípravy smluv a kontrola právní správnosti smluv),
• všeobecná právní agenda (podávání stanovisek, konzultace atd.),
• agenda dědických řízení (zastupování organizace v dědických řízeních a zajištění veškeré agendy související s těmito řízeními).

Nabízíme

• dynamickou práci v zajímavém prostředí špičkové zoologické zahrady,
• platové podmínky dle Nařízení vlády 264/2022 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
• 5 týdnů dovolené, stravenky a další sociální výhody dle kolektivní smlouvy,
• hlavní pracovní poměr,
• nástup dle dohody.

Název firmy

Kontaktní osoba:
Personální a mzdové oddělení
E-mail: zaslat e-mail s životopisem