Finanční ředitel Technické divize Jihlava

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

85000 - 95000 Kč za měsíc

Firma:

Orienta HUB PP

Požadavky

VŠ ekonomického směru + technické zaměření (stavební, strojní)
Orientace na cílové řízení
Zkušenosti s ekonomickým řízením projektově orientované organizace výhodou
Zkušenosti s vedením týmu lidí, osobní přístup
Samostatnost, koncepčnost, aktivita, morální stabilita, důvěryhodnost, loajálnost
Připravenost navrhnout a zavést controllingový a reportingový systém
Znalost procesů personálního řízení
Ochota k cestování (ŘP sk.B), časová flexibilita, loajalita
Přímé řízení - osobní přítomnost na pracovištích podmínkou

Náplň práce

Odpovědnost člena vrcholového vedení za realizaci strategie společnosti v oblasti ekonomického a personálního řízení
Odpovědnost za přípravu podnikatelského plánu společnosti
Metodika a stavba kalkulací v souladu s podnikatelským plánem, průběžný controlling procesů společnosti, vyhodnocování ekonomických údajů a reporting s návrhy opatření s cílem kontinuálního zlepšování v řízení výkonů a nákladů,
Řízení projektového financování a cashflow
Zastřešení ekonomického a personálního úseku
Reporting vrcholovému vedení společnosti
Zodpovědnost za strategii, vedení a výsledky svěřené divize
Zodpovědnost za dodržování rozpočtu divize
Budování, vedení, podpora a motivování pracovních týmů

Nabízíme

Auto i pro soukromé účely
Notebook
Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Mobilní telefon, notebook
Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba:
Pavla Kubecová
Mobil: 777356243