Instalace a servis záložních systémů, jednosměnný provoz Brno

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 Kč za měsíc

Firma:

Axial Personnel Agency s.r.o.

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

- Vyučení v oboru elektro (platná vyhláška 50 § 6)
- Velkou výhodou je znalost údržby a servisu dieselových motorů
- Ochota 2-3 dny v týdnu vyjíždět za servisem k zákazníkům
- ŘP sk. B nezbytný
- manuální zručnost, pracovitost

Náplň práce

Považujete se za šikovného a samostatného „servisáka“, který se vyzná buď v elektro instalacích nebo dieselových motorech? Dokážete nacházet řešení tam, kde si ostatní neví rady?
Potom určitě pošlete svůj životopis. Společně se pokusíme zjistit, zda si můžeme být navzájem užiteční.

Náplň práce:

- Vaším úkolem budou instalace, montáže, opravy a průběžná kontrola záložních elektro systémů nebo motorgenerátorů.
- Výjezdy za servisem
- Přípravné práce na dílně

Nabízíme

Nabízíme:

- Po zkušební lhůtě možnost zvýšení mzdy
- Jednosměnný provoz 8:00 – 16:30 hod.
- Stravenky
- Vánoční bonus
- Další benefity
Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:
Veronika Čechová
Mobil: +420 603 226 143
Tel: +420 542 220 009