Technolog/žka - Cenař/ka v zakázkové strojírenské firmě Divec

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Divec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Značka:

CTPVDIV

Firma:

SV metal spol. s r.o.

Požadavky

znalost výkresové dokumentace.
vzdělání nebo zkušenosti v technickém oboru (vhodné i pro absolventy technických SŠ nebo VŠ).
aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly.
smysl pro přesnou a pečlivou práci.
komunikativnost, schopnost práce v týmu.

Náplň práce

tvorba technologického postupu na základě výkresové dokumentace.
zpracování cenových nabídek na základě výkresové dokumentace.

Nabízíme

jednosměnný provoz, po zapracování pružná pracovní doba, volné víkendy.
rozmanitá práce na zakázkové kusové výrobě.
možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání.
neformální atmosféra na pracovišti.
absolventy rádi zaučíme.

Kontaktní osoba:
Eva Hochová
Tel: +420 778 477 089