Zahradník Kladruby nad Labem

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kladruby nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Zahradník Pardubice

Firma:

Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Požadavky

• vzdělání – střední odborné - zahradník
• znalost práce a údržby zahradní techniky (vyžínač, motorová pila, zahradní traktor)
• řidičský průkaz skupiny B, T – aktivní řidič
• praxi v oboru a trestní bezúhonnost
• flexibilitu a zodpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti, iniciativu a samostatnost, pečlivost, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní
stav, manuální zručnost

Náplň práce

• péče o okrasnou zeleň včetně arboristických zásahů
• údržba a obnova historické kulturní krajiny
• údržba parkových a sportovních ploch
• údržba souvisejících vodních ploch v krajině, péče o břehové porosty vodotečí
• řízení, obsluha a seřizování kombinovaných nebo samojízdných zahradnických či zemědělských strojů a nářadí

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, zkušební doba 3 měsíce (možnost prodloužení až na dobu neurčitou)
• pracovní doba nerovnoměrně rozvržená – 40 hodin týdně
• odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, ve spojení s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., v platném znění - 6.
platová třída, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
• předpokládané datum vzniku pracovního poměru: dohodou
• pracoviště: Pardubický kraj
• jazykové vzdělávání
• stravenky v hodnotě 160 Kč (z toho příspěvek zaměstnavatele 110,- Kč)
• 5 týdnů dovolené
• zvyšování kvalifikace na náklady organizace
• možnost ubytování - ubytovna bez zvířat

Kontaktní osoba:
Klára Kvetková
Tel: +420771121502