Inženýr kvality Liberec

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Značka:

A1440

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
* Aktivní znalost angličtiny, němčina výhodou.
* Praxe v automotive na obdobné pozici alespoň 1 rok.
* Ovládání nástrojů kvality – FMEA, 8D report.
* Pokročilá znalost MS Office.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je přední český výrobce plastových dílů a podsestav se zaměřením na vývoj a výrobu technických a elektro dílů pro automobilový průmysl, hledáme specialistu Inžinýra kvality.
* Budete mít zodpovědnost za plnění požadavků zákazníka.
* Komunikovat se zákazníky, řešit reklamace.
* Identifikovat kořenové příčiny, navrhovat opatření pomocí statistické́ analýzy a moderních měřících postupů.
* Spolupracovat a komunikovat s ostatními útvary při zavádění nových výrobků do výroby.
* Identifikovat kvalitativní rizika projektů a inicializovat zlepšovací procesy.
* Tvořit a udržovat aktuálnost dokumentace systému kvality a výrobní dokumentace v projektech – kontrolní plány, SPC, apod.
* Zlepšovat výrobní procesy, provádět analýzy a navrhování opatření ke zlepšování kvality.

Nabízíme

* Zkrácená pracovní doba.
* Platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností.
* Zajímavou práci v rodinné společnosti.
* Dotované obědy.
* Příspěvek na penzijní spoření.
* Služební notebook a telefon.
* 5 týdenů dovolené.
* Stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání.
* Výhodný zaměstnanecký tarif.

Kontaktní osoba:
Tel: +420 603 848 465