Trainee v automotive Mladá Boleslav

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Značka:

A1526

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* Aktivní student vysoké školy do 27let.
* Komunikativní angličtina (multikulturní prostředí).
* Zájem o jedno z uvedených odvětví - není nutná praxe.
* Proaktivita a otevřenost novým pracovním zkušenostem.
* Flexibilita docházky.

Náplň práce

Chceš získat praxi již při studiu na vysoké škole? Je ti blízké některé z těchto odvětví? HR, Lean production, BOZP, IT, Logistika, Engineering, Kvalita.
Pak hledáme právě tebe.
Pro našeho významného klienta v oblasti automobilového průmyslu hledáme kandidáty na pozici Trainee v různorodých sektorech.
* Trainee program v sektoru, který ti je vlastní - HR, Lean production, BOZP, IT, Logistika, Engineering, Kvalita.
* Začátek v administrativní části, postupné propracování k vlastní agendě či projektu.

Nabízíme

* Dlouhodobou flexibilní spolupráci s možností zkombinování se studijním rozvrhem.
* Zkušenost s procesy u významného dodavatele do automobilového průmyslu.
* Příležitost cestovat do zahraničí v rámci programů společnosti.
* Možnost rozvoje v oboru.

Pokud Vás tato zajímavá příležitost zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Brzy se Vám ozveme!

Kontaktní osoba:
Tel: 603 879 001