Psycholog VV a ÚpVZD Praha Pankrác

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33650 - 46520 Kč za měsíc

Značka:

VS ČR

Zařazeno na pozici:

Psycholog Praha

Vězeňská služba České republiky\nVazební věznice Praha Pankrác

Požadavky

Psycholog – oddělení výkonu trestu - Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha Pankrác.
Požadujeme: VŠ – vzdělání v magisterském studijním programu v oboru jednooborové psychologie - podmínkou.
Praxe 3 roky vítána a zkušenosti v oblasti psychodiagnostiky + psychoterapeutických výcvik vítán.

Náplň práce

Náplní práce je poskytování krizové intervence a zajišťování psychoterapeutických služeb, včetně edukativního, psychologického a speciálního poradenství vězněným osobám a zaměstnancům. Provádění psychologické diagnostiky a psychologického poradenství u vězněných osob.

Nabízíme

Pracovní doba po-čt 7.00h – 15:45h., pá 7.00h -14:30h, 1 určený den v týdnu odpolední směna – 10:15h -19:00h.
Dovolená 25dnů + 5 dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna.
Doba určitá 1 rok s následnou možností na dobu neurčitou.
Nástup: dle dohody
Závodní stravování, příspěvky z FKSP, parkoviště pro zaměstnance, posilovna, tenisové kurty, sauna, dětský tábor, rekreační zařízení v různých lokalitách ČR, aj.

Poznámka

Kontakt: pí Šandová, tel.: 724 168 391, 261 03 21 06

Kontaktní osoba:
Olga Hlaváčová