Účetní majetku ve stabilní společnosti Praha

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Homeoffice:

Ano

Firma:

LKQ CZ s.r.o.

Požadavky

-mít min. 3 roky praxe jako finanční účetní
-jste pečlivý/á a zodpovědný/á
-máte uživatelskou znalost práce na PC, zejména MS Office, znalost programu Helios je velkou výhodou
komunikativnost

Náplň práce

-evidence majetku dle českých předpisů a IFRS
-účtování přijatých faktur týkajících se majetku
-komunikace se dodavateli i kolegy z ostatních oddělení
-spolupráce v rámci finančního týmu
-rekonciliace svěřených rozvahových účtů
-účtování pokladních operací poboček

Nabízíme

-přátelský kolektiv i zázemí silné prosperující společnosti
-5 dní bonusového volna
-stravenkový paušál
-slevy na firemní produkty až do 50% slevy
-firemní vzdělávání - možnost jazykových kurzů
-příspěvek na sport (Multisport karta)
-slevy na vstupenky do divadla (Studio DVA, Na Fidlovačce), AquaPalace Čestlice
-slevy na sortiment u Datartu a HPmarket.cz
-EUC Premium - zdravotní poradenství 24/7
-a mnoho dalšího....

Kontaktní osoba:
Iva Ulrychová
Mobil: 607178794