Vedoucí provozu Skupice

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Skupice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Značka:

id1051a

Firma:

ETHIC HR, s.r.o.

Požadavky

Odpovídají odborné vzdělání, min SŠ, např. střední odborná škola gastronomická se specializací na potravinářství, anebo Vyšší odborná škola a Střední škola potravinářská a služeb apod.
Kombinace odborného vzdělání a praktických zkušeností / dovedností v oboru řeznictví, uzenářství a zpracování masa.
Samostatnost, spolehlivost, smysl pro pořádek.
Osobnostní předpoklady pro vedoucí pozici.

Náplň práce

Organizace a zajištění potravinářského provozu/výroby (kompletní zpracování masa a výroba uzenin (porážka, bourání, výroba a expedice masa a uzenin). To vše pod stálou veterinární kontrolou.
Řízení/vedení pracovníků provozu (30 zaměstnanců v několika pracovních skupinách).

Nabízíme

Perspektivní a stabilní vedoucí pracovní pozice v úspěšné české společnosti.
Přívětivé a přátelské pracovní prostředí.
Nadstandardní finanční ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody.
Práce na jednu směnu.
Místo bydliště v rozumné dojezdové vzdálenosti od Skupic.
Nástup možný ihned i dohodou.

Poznámka

Řeznictví - uzenářství Francouz, s.r.o., se sídlem Skupice, okres Chrudim.

Webové stránky: https://www.maso-francouz.cz a vlastní e-shop.

Místo výkonu práce: Skupice (u Chrudimi).

Oslovila-li Vás naše nabídka a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt společnosti ETHIC HR, která realizuje výběrové řízení.

Kontaktní osoba:
Markéta Schmidtová