Bezpečnostní pracovník/strážný - Stráž nad Nisou

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Stráž nad Nisou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

123,90 Kč za hodinu

Značka:

PEKM

Zařazeno na pozici:

Strážný Liberec

HENIG - security servis, s. r. o.\nHENIG-security servis, s.r.o. - Liberec

Požadavky

• trestní bezúhonnost
• smysl pro odpovědnost, spolehlivost a ochotu pracovat na směny – flexibilita
• profesní kvalifikaci strážný 68-008-E je výhodou, nikoli podmínkou

Náplň práce

• ochrana majetku zákazníka
• pochůzková a kontrolní činnost v rámci areálu
• obsluha kamerového systému
• kontrola oprávněnosti vstupu osob a oprávněnosti vjezdu vozidel
• jednoduchá administrativa
• režim ostrahy – nepřetržitý – 12hodinové směny

Nabízíme

• práce na hlavní pracovní poměr s možností zkráceného úvazku
• jistota stabilní, rodinné firmy – pravidelný měsíční příjem
• důkladné zaškolení na daném objektu
• zajištění pracovního oděvu
• náborový příspěvek 10 000 Kč. Bližší informace Vám budou sděleny při osobním kontaktu.
• nástup možný ihned

Poznámka

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné či v invalidním důchodu.

Kontaktní osoba:
Jiří Bittman
Mobil: 778411773