Zvárači TIG Holandsko, od 3500 Eur netto mesačne TPP Apeldoorn

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Apeldoorn

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

3500 EUR za měsíc

Firma:

Fareon-Z Nederland B.V.

Požadavky

- zváranie a skladanie podľa výkresov,
- nutné dohovoriť sa anglicky aspoň na úrovni A2 a vyššie,
- VCA alebo SCC certifikát (možné spraviť na SK, CZ alebo aj v NL),
- vlastné auto
- prax s konkrétnym typom zvárania

Náplň práce

Práca na holandskú zmluvu:
● 630-660 € netto (v prípade TIG zváračov) vyplácaných týždenne za základných 40 hod. (podľa Vašej praxe, znalosti reči, samostatnosti a vlastného auta),
● dovolenka cca 120€ mesačne,
● príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 130€ mesačne,
● spolu cca od 3500€ netto na základné hodiny za mesiac,
● turnusy 5 + 1
● ubytovanie hradené v jednolôžkových izbách,
● zdravotné poistenie hradené,
● nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky odvody hradené,
● možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
● administratívna podpora z troch kancelárií v Holandsku,
● kontaktná osoba a pomoc priamo na mieste práce,
● štandardný pracovný čas je 40 hodín týždenne, nadčasy sú riadne vyplácané podľa
CAO,
● príspevok na cestovné pre vlastníka auta 0,19EUR za každý km prejdený z nášho NL
ubytovania do práce a naspäť.

Nabízíme

Ponúkame prácu pre:
- TIG zváračov vo výrobnej hale oblasť Limburg, zvárajú sa nerezové plechy, rámy, ale aj rúry s hrúbkou steny 2-20mm určené do potravinárskeho priemyslu. Požiadavka je angličtina a znalosť technických výkresov.
Práca je na 6+ mesiacov, štart možný ihned

Kontaktní osoba:
Stefan Valasek
Mobil: +421917689976