Instalatér (m/ž/n) - Německo! Nástupní prémie!

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

14,30 - 16,42 EUR/hod + diety + ubytování zdarma

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Instalatér Německo

Firma:

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Požadavky

-️ výuční list v oboru nebo víceletá praxe
-️ znalost němčiny na komunikativní úrovni
-️ dobrá orientace v návodech
-️ flexibilita
-️ řidičský průkaz a vlastní automobil
-️ pracovní zkušenosti z Německa vítány

Náplň práce

- instalace, provoz a obsluha sanitárních zařízení, topení a klimatizací
-️ výměna částí, např. těsnění, filtrů a nástavců
-️ zasítění soustav a systémů
-️ zjištění chyb a jejich oprava

Nabízíme

-️ německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
-️ plat až 16,42 EUR/hod. brutto plus diety
- zajištěné a hrazené ubytování
-️ nástupní prémie 300 EUR
- měsíční bonus za produktivitu - 50 EUR měsíčně netto️️
-️ příplatky za presčasy, práci o svátcích
-️ příspěvek na Vánoce, příspěvek na dovolenou️
-️ výborná organizace práce díky zkušeným disponentům
-️ až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
-️ možnost peněžní zálohy týdně
-️ v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního nářadí - roční příspěvek 100 EUR netto

Poznámka

Nástup možný kdykoliv!

Kontaktní osoba:
Hana Medak