Kontrolor kvality • 45.000,-Kč • jednosměnný provoz Plzeň

Aktualizováno:

3. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

kontrolor Plzeň

Firma:

futurel s.r.o.

Požadavky

základní orientace ve strojírenských výkresech
uživatelská znalost MS Office
SOU/SŠ strojního zaměření výhodou
znalost posuzování svarů výhodou

Náplň práce

Zodpovědnost za vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu strojírenských výrobků (svařenců), vytváření záznamů o kontrole a evidenci neshodných výrobků. Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola strojírenských výrobků, svařenců. Vytváření záznamů o kontrole a uvolnění výrobků.

Nabízíme

odpovídající platové ohodnocení
stabilní zaměstnání u tradiční české společnosti
pracovní dobu 37,5 hod. týdně
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
příspěvek na zaměstnanecké stravování
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní pojištění a další benefity

Poznámka

Naše inzeráty jsou v některých případech napsány v ženském nebo mužském rodě. Tento proces byl zvolen výhradně proto, aby byla čtenost textu plynulá. V žádném případě naše společnost nevyjadřuje na volné pracovní pozice k uchazečům a uchazečkám genderovou,
nebo diskriminační podmínku.

Kontaktní osoba:
Karolina Fric
Tel: +420776542333