Procesní inženýr ve strojírenské společnosti • až 65.000,- Kč

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

40000 - 65000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Procesní inženýr Plzeň

Firma:

futurel s.r.o.

Požadavky

• odborné vzdělání ve strojírenství – min. sš.
• praxe ve strojírenství
• znalost čtení strojírenských výkresů
• znalost metod pro konvenční měření
• uživatelská znalost MS Office
• schopnost analyzovat příčiny vzniku neshodných výrobků a definovat opatření k zamezení vzniku neshodných výrobků
• preciznost, důslednost a aktivní přístup
• samostatné jednání v oblasti zajištění shody výrobku se zákaznickým zadáním
• znalost nedestruktivních a vizuálních zkoušek svarů výhodou
• znalost IS BAAN výhodou
• znalost AJ nebo NJ výhodou
• znalost metod PPAP, FMEA, 5 Why, 8D report, kaizen výhodou

Náplň práce

• podpora procesu zavedení nového výrobku
• podpora procesu změnového řízení
• tvorba návodek
• měření výrobních časů
• podpora změn layoutů
• podpora na zvyšování efektivity, produktivity a kvality výroby

Nabízíme

• odpovídající platové ohodnocení
•. flexibilní pracovní doba
• stabilní zaměstnání u tradiční české společnosti
• pracovní dobu 37,5 hod. týdně
• příspěvek na zaměstnanecké stravování ve výši 75%
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní pojištění a další benefity

Jednosměnný provoz!

Poznámka

Naše inzeráty jsou v některých případech napsány v ženském nebo mužském rodě. Tento proces byl zvolen výhradně proto, aby byla čtenost textu plynulá. V žádném případě naše společnost nevyjadřuje na volné pracovní pozice k uchazečům a uchazečkám genderovou,
nebo diskriminační podmínku.

Kontaktní osoba:
Karolina Fric
Tel: +420776542333