Automechanik pro osobní vozidla (Německo) Německo (Stuttgart)

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Německo (Stuttgart)

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 95000 Kč za měsíc

Značka:

H05375

Zařazeno na pozici:

Automechanik Německo

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SOU/SŠ, praxe v oboru, komunikativní znalost NJ i technická (alespoň na úrovni B1);
• odborné znalosti a schopnost řešit různorodé technické závady
• znalost elektroniky, klempířiny vítána
• vysoká fyzická odolnost

Náplň práce

• kontrola, údržba a opravy motorových vozidel téměř všech značek
• práce v autoservisu dle objednávek zákazníků: běžný servis, brzdy, prohlídky, podvozky, diagnostika, pneuservis, emisní prohlídky, klempířina atd...
• výměna a montáž náhradních dílů.

Autodílna se nachází v Německu ve Stuttgartu

Nabízíme

• finanční nabídka 3.000 až 4.000 EUR podle znalostí a zkušeností
• práce na plný úvazek
• práce na zaměstnanecký poměr přímo u německé společnosti (nejedná se o práci pod agenturou)

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052