Brigáda na 3 týdny Praha Čakovice

Požadavky

Požadujeme:
Věk minimálně 18 let
Potravinářský průkaz výhodou, ne podmínkou
Praxe z podobného provozu výhodou

Náplň práce

Do chlazeného 5°C potravinářského provozu v Čakovicích přijmeme muže i ženy na 3 týdenní výpomoc.

Náplň práce:
Balení a zpracování ryb
Manipulace se zbožím

Nabízíme

Nabízíme:
Jen denní směny
8mi hodinová pracovní doba
V případě velkého objemu práce možné přesčasy
110 Kč čistého / hodina
Nástup možný ihned

Poznámka

Na pohovor se dostavte do kanceláře Way to work s.r.o., Bryksova 939/37, Praha 9 – Černý Most a to v pracovní dny v době od 10:00 do 16:00. S sebou vezměte občanský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny.
Pro bližší informace volejte +420 725 506 537

Praha Čakovice

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Chemie a potravinářství
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 45084