Třídění zásilek Březhrad

Požadavky

Hledáš brigádu a chceš si sám zvolit, kdy půjdeš do práce? Pak máme brigádu právě pro TEBE!!!
Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty (zejména muže) na třídění zásilek v Depu. Přivýdělek na pár hodin denně vhodná nejen pro studenty, ale i pro aktivní důchodce.

- fyzická zdatnost
- chuť pracovat
- plnoletost
- zodpovědnost

Náplň práce

- manipulace s břemeny
- třídění zásilek
- možnost volby směn - ranní/odpolední

Nabízíme

- flexibilní pracovní dobu
- mzdu 105 Kč/h
- přátelský kolektiv

Březhrad

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Hradec Králové
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 45084