Prodavač/-ka specialista/-tka doplňování zboží _Brno

Požadavky

Chceš skloubit rodinný a pracovní život? Chceš to mít do práce blízko? Hledáš práci, kde Tě všechno naučí?
Pokud jsi na tyto otázky odpověděl/a ANO, pak hledáme právě Tebe na pozici:

Prodavač/-ka specialista/-tka doplňování zboží

Náplň práce

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRACOVNÍ DEN?

Máš přidělený svůj úsek na prodejně, o který se společně s kolegy staráte
Doplňuješ zboží
Kontroluješ data spotřeby a správné ceny
Úsměv a vstřícná komunikace patří ke každému dni

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME?

Stravenky jsou u nás samozřejmostí
Jistotu smlouvy na dobu neurčitou
Příspěvek na dopravu až 650 Kč měsíčně
Věrné zaměstnance odměňujeme dovolenou navíc
Od 1. dne u nás můžeš volat levněji ty, i tví přátelé
Vyber si plný nebo zkrácený úvazek
Pomůžeme ti vyšvihnout se na vyšší pozici, třeba až na manažera vlastní prodejny

Ozvi se naší kolegyni Petře
Tel. : 606 091 187
Email: petra.kellnerova@albert.cz

Poznámka

KDY SE NA NAŠÍ PRODEJNĚ BUDEŠ CÍTIT SKVĚLE?

Pokud chceš pracovat v kolektivu příjemných kolegů
Pokud rád odvádíš svou práci dobře
Pokud jsi zodpovědný a pracovitý
Pokud rád komunikuješ se zákazníkem

Brno

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Brigády
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Brno
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 44488