Logistik/administrativní pracovník

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na povrchové úpravy a nátěrové materiály, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Logistik/administrativní pracovník

Náplň práce:
• Zadávání objednávek zákazníků
• Komunikace s dodavateli i zákazníky společnosti v ČJ i NJ
• Administrativní dohled nad stavem zásob
• Zajištění dopravy externími dopravci i vnitropodnikovými řidiči a s tím spojené administrativní úkony

Požadujeme:
• Min. SŠ vzdělání
• Praxe v oboru logistiky či nákupu a prodeje výhodnou
• Pečlivost, komunikativnost, svědomitost, loajalitu, zdravou asertivitu
• Vysoké pracovní nasazení a kreativitu
• Ochotu pracovat v týmu a učit se novým věcem
• Znalost NJ případně AJ na komunikativní úrovní podmínkou
• Zkušenost s účetních programem ABRA výhodou

Nabízíme:
• Zajímavou práci, při které uplatníte a rozšíříte své znalosti a zkušenosti
• Mzdové ohodnocení: nástupní mzda 23 000 Kč, dle výsledků možno až 40 000 Kč
• Benefity: mobilní telefon, nápoje na pracovišti, jazykový kurz
• Práce PO - PÁ
• Smlouva na dobu neurčitou
• Nástup možný ihned
• Místo pracoviště: Jindřichův Hradec

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu České Budějovice
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 44488