Mobilní technik budov, Zlínský kraj Uherské Hradiště

Požadavky

• Min. vyučen elektro, vyhláška 50 §6 a více
• Aktivní řidič, skupina B
• Časová flexibilita
• Samostatnost a technická všestrannost

Náplň práce

• Denní přítomnost na svěřeném objektu
• Údržba budov - TZB a řešení provozních záležitostí
• Práce ve výškách
• Technická správa budovy včetně manuálních oprav

Nabízíme

• Práce pouze ve všední den
• Stravenky
• Mobilní telefon i pro soukromé účely
• Automobil i pro soukromé účely
• Zázemí velké společnosti s rodinnou atmosférou
• Férový přístup nadřízených
• Místo výkonu práce: Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Uherský Brod

Uherské Hradiště

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Zlín
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 45084